Home Breaking News ପାଟଣାଗଡ଼ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରୁ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନର ଆଠ ଗୋଟି ଯୋନ ପାଇଁ ସମୁଦାୟ 30 ଜଣ ପ୍ରାଥି ମନୋନୟନ ଦାଖଲ

ପାଟଣାଗଡ଼ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରୁ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନର ଆଠ ଗୋଟି ଯୋନ ପାଇଁ ସମୁଦାୟ 30 ଜଣ ପ୍ରାଥି ମନୋନୟନ ଦାଖଲ

by Times One Odia
Share with
     
 
 
   

ଆଜି ମନୋନୟନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ର ଶେଷ ଦିନରେ ବିଜେପିର 3 ନମ୍ବର ଯୋନ ରେ ପାୟଲ ଅଗ୍ରୱାଲ 4 ରେ ସନ୍ତୋସିନୀ ବରିହା 15 ରେ ଅହଲ୍ୟା ମେହେର 14 ରେ ଝୁନୁ ନାୟକ 16 ରେ ହୃସିକେସ ଭୁଏ 24ପାଇଁ ଜୟଧରୁଆ 26 ପାଇଁଅନିମା ଦାସ ସେହିପରି ବିଜେଡିର 15 ରେ କସ୍ତୁରୀସେଠ 4 ରେ ପ୍ରମିଳା ପାତର 16 ରେବାଲିକା ମାଝୀ 25 ରେ ସୁଜାତା ଛତ୍ରୀଆ କଂଗ୍ରେସର14 ରେ ହେମଳତା ଭୁଏ 16 ରେ ଚନ୍ଦ୍ରମଣି ବାଗ ଓ ବହୁଜନ ସମାଜ ପାଟିରୁ ମଧ୍ୟ ଯୋନ 26 ପାଇଁ ଦେବକୀ ତାଣ୍ଡି 3 ରେ ସୁଭଦ୍ରା ସୁନା ଓ15 ରେ ସୀମା ନାଗ ଓ 3 ପାଇଁ ସ୍ୱାଧୀନ ପ୍ରାଥୀ ଭାବେ ରୁକୁଣୀ ପଣ୍ଡା ସେମାନଙ୍କର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ପାଟଣାଗଡ଼ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ତଥା ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ଡକ୍ଟର ବିଜୟା ନନ୍ଦ ସେଠୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ। ସମୁଦାୟ 30ଜଣ ପ୍ରାଥୀ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

related posts

Leave a Comment