Home Breaking News ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି ବ୍ଲକ ଦୁଇ ନମ୍ବର ଜୋନ ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପାର୍ଥୀ ହେଲେ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର, କଂଗ୍ରେସର ବସନ୍ତ ପାଣିଗ୍ରାହୀ

ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି ବ୍ଲକ ଦୁଇ ନମ୍ବର ଜୋନ ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପାର୍ଥୀ ହେଲେ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର, କଂଗ୍ରେସର ବସନ୍ତ ପାଣିଗ୍ରାହୀ

by Times One Odia
Share with
     
 
 
   

ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି (ସାଧୁସୂଦନ ବରାଳ ): ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି ବ୍ଲକ ର ୧୫ ପଂଚାୟତ ଋ ୭ ଟି ପଂଚାୟତ କୁ ନେଇ ଗଠିତ ଦୁଇ ନମ୍ବର ଜୋନ ର ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପାର୍ଥୀ ହେଲେ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର । ପୂଜାରିଗୁଡା ,ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି ,ଦିଗିସଲପା ,ଲମତାଗୁଡା ,ଗୌଡ ଦେଓପାଲି ,ମଞ୍ଚାଗାଁ , ପରଜା ବାରଙ୍ଗପଦର ପଂଚାୟତ କୁ ନେଇ ଗଠିତ ଏହି ଜୋନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଚାଷୀ ଯୁବନେତା ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର (ଟିନା )ଙ୍କ ଉପରେ ଆସ୍ଥା ପ୍ରକଟ କରିଛି । ସନ୍ତୋଷ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ ସମୟରେ ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ହରେକୃଷ୍ଣ ମୁଦୁଲି ,ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଜଗଦୀଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବିଷୋଇ ,ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ପର୍ଶୁରାମ ମାଝୀ ,ବଳଭଦ୍ର ମାଝୀ , ମାନସ ତ୍ରିପାଠୀ ,ଗୌରି ଶଙ୍କର ମାଝୀ ,ଉମରକୋଟ ବିଧାୟକ ନିତ୍ୟାନନ୍ଦ ଗଣ୍ଡ ,ଚନ୍ଦ୍ର ଶେଖର ଜେନା ,କାନ୍ହୁ ଦାସ ,ଶିବ ଶଙ୍କର ବିଷୋଇ , ଏବଂ ବୋହୁ ବିଜେପି କର୍ମକର୍ତା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ନବରଙ୍ଗପୁର ସର୍ବାଧିକ କ୍ଷ୍ୟତି ସହିଥିବାବେଳେ ବିଜେଡ଼ି ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ଅଞ୍ଚଳ କୁ ଅଣଦେଖା କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସନ୍ତୋଷ । ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲା ସୁଖାଞ୍ଚଳ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହେଉଛି ତଥାପି ସରକାର ଅଞ୍ଚଳକୁ ଅଣଦେଖା କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ବିଜେପି । ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ପ୍ରକଳ୍ପ ଡାକ୍ତରଖାନା ଅବ୍ୟବସ୍ଥା ପାଇଁ କିଏ ଦାଇ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି ବିଜେପି । ସେହିଭଳି କଂଗ୍ରେସ ତରଫରୁ ଏହି ଜୋନ ପାଇଁ ବସନ୍ତ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ପାର୍ଥୀ ହେବା ନେଇ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ବ୍ଲକ ସଭାପତି ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ହିଆଲ । ତେବେ ବିଜେଡ଼ି ପକ୍ଷରୁ ଏହି ଜୋନ ପାଇଁ ପାର୍ଥୀ ଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା ହୋଇନଥିବା ବେଳେ ବୋହୁ ପାର୍ଥୀ ଆଶାୟୀ ଥିବାରୁ ଚୟନ ରେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ନେତା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା କାଲି ବିଜେଡ଼ି ତାର ପାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା କରିବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ବିଜେଡ଼ି ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

related posts

Leave a Comment