Home Breaking News ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଏସବିଆଇ ଲକର ରୁ ସୁନା ଚୋରି ଘଟଣା ,ସନ୍ଦେହ ଘେର ରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ,ଏସପିଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ତଦନ୍ତ ଟିମ ଗଠି,ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ ଦ୍ବାରା ତଦନ୍ତ ଜାରି

ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଏସବିଆଇ ଲକର ରୁ ସୁନା ଚୋରି ଘଟଣା ,ସନ୍ଦେହ ଘେର ରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ,ଏସପିଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ତଦନ୍ତ ଟିମ ଗଠି,ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ ଦ୍ବାରା ତଦନ୍ତ ଜାରି

by Times One Odia
Share with
     
 
 
   

ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ବ୍ୟାଙ୍କ ଲକର ରୁ ସୁନା ଚୋରି ଘଟଣା । ସନ୍ଦେବ ଘେର ରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ । ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ ଦ୍ବାରା ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ ବ୍ୟାଙ୍କ ନିକଟ ବର୍ତି ଅଂଚଳରେ ଥିବା ସିସି ଟିଭି ଫୁଟେକଜୁ ତନ ତନ କରି ଯାଂଚ କରୁଛି ପୋଲିସ । ଜଣେ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ଜେରା କରାଯାଉଛି । ପୋଲିସ ହାତରେ ତଥ୍ୟ ହସ୍ତଗତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରୁନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଘଟଣାର ପ୍ରକୃତ ତଥ୍ୟ ଆସିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହୁଛି ।
ଲକ୍ଷ୍ମିପୁର SBI ଶାଖାରୁ ୧କେଜି ୬୦୦ ଗ୍ରାମ ସୁନା ଚୋରୀ ଅଭିଯୋଗ । ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି SBI ମେନେଜର। ସୂଚନା ଦେଲେ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର SDPO _ଅଶ୍ବିନୀ ନାୟକ ।ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି SDPO । ବ୍ୟାଙ୍କ କତୃପକ୍ଷ ଥାନାରେ ମାମଲା ଦେଇଥିଲେ ହେଁ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ କେବେ ସୁନା ଚୋରି ହୋଇଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ।
ସୁନା ଚୋରି ଘଟଣାରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ଙ୍କ ସହ କିଛି ପୁରୁଣା ଦାଗିଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ପୋଲିସ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ ଦ୍ବାରା ତଦନ୍ତ ଜରୁଛି । କିଛି ଜଣକୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ଜେରା କରୁଛି ।ପୋଲିସ ବା ବ୍ୟାଙ୍କ କତୃପକ୍ଷ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ କରୁନାହାନ୍ତି । ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି ପୋଲିସ କହୁଛି

related posts

Leave a Comment