Home Breaking News ମୋବାଇଲ ଦୋନରୁ ଚୋରି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ, ୧୨ ମୋବାଇଲ,୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଦ୍ଧାର

ମୋବାଇଲ ଦୋନରୁ ଚୋରି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ, ୧୨ ମୋବାଇଲ,୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଦ୍ଧାର

by Times One Odia
Share with
     
 
 
   

ଗୁଣୁପୁର (ରବି କିରଣ ପଣ୍ଡା): ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ପର୍ଦାଫାସ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିକଟରୁ ୧୨ଟି ମୋବାଇଲ ସହ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ କାଶିପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଅରୁଣ ନାୟକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରିଫ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଗୁଣପୁର ଏସଡିପିଓ ଅଜୟ କୁମାର ବାରିକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନିରେ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଗତ ୩୦ ତାରିଖରେ ଗୁଣପୁର ସହର ଠାକୁରାଣି ମନ୍ଦିର ନିକଟ ପଣ୍ଡା ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରୁ ୧୨ଟି ମୋବାଇଲ ଏବଂ ୭୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ସଟର ଭାଙ୍ଗି ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରି କାଶୀପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଅରୁଣ ନାୟକ ଯିଏ ରାୟଗଡାର ଏକ ହୋଟେଲେରେ କାମ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନିକଟରୁ ୧୨ଟି ମୋବାଇଲ ଏବଂ ୭୫ ହଜାରଟଙ୍କା ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଖବଦାହାଡ଼ ସମ୍ମିଳନିରେ ଆଇଆଇସି ଯଶବନ୍ତ ହିଆଲ, ଆଶ୍ରିତା ଛଲକ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ । ଚୋରି ଯାଇଥିବାମୋବାଇଲର ଆଇଏମଇଆଇ ନମ୍ବର ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ମୋବାଇଲର ଆଇଏମଇଆଇକୁ ଆଧାର କରି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପର ସେ ମୋବାଇଲ ଚୋରି କରିଥିବା ମାନିବା ସହ ଅରୁଣଙ୍କ ନିକଟରୁ ଚୋରୀ ସାମଗ୍ରୀ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା

related posts

Leave a Comment