Home Breaking News / ତାଜା ଖବର କରୋନା ସଚେତନତା ରଥ ଏବଂ ଟିକା ବାହାନ ଯାନର ଶୁଭାରମ୍ଭ

କରୋନା ସଚେତନତା ରଥ ଏବଂ ଟିକା ବାହାନ ଯାନର ଶୁଭାରମ୍ଭ

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ରାୟଗଡା -୧୮/୧୨-(ଧନେଶ୍ବର ରାଉତ): କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହର ଯାଇଛିକି ନାହିଁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ରୂପରେ କରୋନା ମହାମାରୀ ଓମିକ୍ରନ ମାଡି ଆସୁଛି, ସରକାର ୧୦୦% ଟୀକାକରଣ ର ଲକ୍ଷ ରଖି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ବେଳେ ଏଥିପାଇଁ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢ଼ାଇ ବେସରକାରୀ ସଂସ୍ଥା ଯେଏସଆଇ ଏବଂ ଏଚଏଲଏଫପି ପିଟି ର ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ଓଡ଼ିଶାର ଆଠ ଗୋଟି ଜିଲ୍ଲା ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଜର କର୍ମଚାରୀ ଙ୍କୁ ନେଇ ଶହେ ଶତକଡ଼ା ଟୀକା ଦାନର ମହତ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରଖି ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି।ଆଜି ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ପରିସରରେ , ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଧିକାରୀ ଡାକ୍ତର. ଅରତବନ୍ଧୁ ନାୟକ, ଡିପିଏମ୍ ଶ୍ରୀ ରାଜେଶ ପଟନାୟକ, ୟେଡିପିହେଚସିଓ ଶ୍ରୀ ପାଣୁ କିସାନ୍, ଲଜିଷ୍ଟିକ୍ ମେନେଜର୍ ଶ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ ପରିଡା, ଅନୁଷ୍ଠାନ ର ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ଶ୍ରୀ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପଟନାୟକ , ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଵିଷ୍ଣୁ ଚରନ ପଣ୍ଡା ପ୍ରମୁଖ ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ରେ ଟୀକାକରଣ ନେଇ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସହିତ ଦୁର୍ଗମ ଅଞ୍ଚଳରେ ଟୀକାକରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବା ପାଇଁ ଦୁଇଗୋଟି ଯାନ କୁ ସବୁଜ ପତକା ଦେଖାଇ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଧିକାରୀ..ଏହି ଯାନ ଦ୍ୱାରା ନିହାତି ଟୀକାକରଣ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ରେ ସହାୟକ ହେବ ବୋଲି ମତ ଦେଇ ଅନୁଷ୍ଠାନର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଙ୍କୁ ସାଧୁବାଦ ଜଣାଇବା ସହିତ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ଟୀକାକରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଯତ୍ନବାନ ହେବାପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ।

related posts

Leave a Comment