Home Breaking News / ତାଜା ଖବର ବରହାମପୁର 20 ଚ୍ଛ ସର୍ବେକ୍ଷଣ 2021 ରେ ଅଭିନବତା ଏବଂ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭ୍ୟାସ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାରରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମଧ୍ୟମ ସହର ଗ୍ରହଣ କରେ

ବରହାମପୁର 20 ଚ୍ଛ ସର୍ବେକ୍ଷଣ 2021 ରେ ଅଭିନବତା ଏବଂ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭ୍ୟାସ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାରରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମଧ୍ୟମ ସହର ଗ୍ରହଣ କରେ

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ବରହାମପୁର 20 ଚ୍ଛ ସର୍ବେକ୍ଷଣ 2021 ରେ ଅଭିନବତା ଏବଂ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭ୍ୟାସ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାରରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମଧ୍ୟମ ସହର ଗ୍ରହଣ କରେ ସହର ତଳି ଅଞ୍ଚଳକୁ BMC ରେ ନ ମିଶାଇ ପ୍ରାୟ ୩ ଲୋକ ଙ୍କୁ ଯେଉଁଭଳି ହଇରାଣ କରାଯାଉଛି, ରାସ୍ତାଘାଟ, ପରିମଳ ଓ ଟ୍ରାଫିକ ସମସ୍ୟା ଯେଉଁ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛି, ବ୍ରହ୍ମପୁର ର ଜନତା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରିବେ କି ???

ଏହାର କ୍ୟାପ୍‌ରେ ଆଉ ଏକ ପୋଷାକ ଯୋଡି, ଓଡ଼ିଶାର ରେଶମ ସହର ବରହମପୁର ଗୃହ ଏବଂ ନଗର ନିର୍ମାଣ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ସ୍ ach ଚ୍ଛ ଅକ୍ଷୟ ମହୋତ୍ସବରେ 2021 ପୁରସ୍କାରରେ “ଅଭିନବ ତଥା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭ୍ୟାସରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମଧ୍ୟମ ସହର” ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ପାଇଛି | ଶନିବାର ଦିନ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ |

ବରହାମପୁର ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ପୋରେସନ୍ (ବିଏମ୍ସି) ସହରର ବର୍ଗରେ 3 ରୁ 10 ଲକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଜନସଂଖ୍ୟା ବିଶିଷ୍ଟ ଇନୋଭେସନ୍ ଆଣ୍ଡ୍ ବେଷ୍ଟ ପ୍ରାକ୍ଟିସେସ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବେଷ୍ଟ ମିଡିୟମ୍ ସିଟି ପାଇଲା |

ପୁରସ୍କାର ପାଇଁ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରି ବିଏମସି କମିଶନର ଡକ୍ଟର ସିଦ୍ଧେଶ ବାଲିରାମ ବଣ୍ଡାର କହିଛନ୍ତି, “ବରହାମପୁର ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଗର୍ବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ, କାରଣ ବିଏମସିକୁ“ ଇନୋଭେସନ୍ ଆଣ୍ଡ ବେଷ୍ଟ ପ୍ରାକ୍ଟିସେସ୍ ଇନ୍ ବେଷ୍ଟ ମିଡିୟମ୍ ସିଟି ”ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର (3L-10L ଜନସଂଖ୍ୟା) ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

ନିରନ୍ତର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ପାଇଁ କମିଶନର୍ ବେରହମପୁର, H&UD, ଓଡିଶା ସରକାରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି |

related posts

Leave a Comment