Home Breaking News / ତାଜା ଖବର ରୋହିତ କ୍ୟାପଟେନ ହେବା ପରେ ବିଜୟ ପଥରେ ଟିମଇଣ୍ଡିଆ, ଛକା ମାରିବାରେ ହିଟମ୍ୟାନଙ୍କ ନିଆରା ରେକର୍ଡ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ

ରୋହିତ କ୍ୟାପଟେନ ହେବା ପରେ ବିଜୟ ପଥରେ ଟିମଇଣ୍ଡିଆ, ଛକା ମାରିବାରେ ହିଟମ୍ୟାନଙ୍କ ନିଆରା ରେକର୍ଡ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ଟି ୨୦ ଫର୍ମାଟରେ ଟିମଇଣ୍ଡିଆର ସବୁଦିନିଆ କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତ ଶର୍ମା । ବିସିସିଆଇର ଏହି ଘୋଷଣା ପରେ ପରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏବେ ବିଜୟ ପଥରେ । ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟି ୨୦ ସିରିଜରେ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଯାକ ଟି ୨୦ ମ୍ୟାଚ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଦମଦାର ଷ୍ଟାଇଲରେ ଜିତି ନେଇଛି । ଦୁଇଟି ଯାକ ମ୍ୟାଚରେ କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ବ୍ୟାଟରୁ ରନ୍ ବର୍ଷା ହୋଇଛି । କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତ ଶର୍ମା-ଭାଇସ କ୍ୟାପଟେନ କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ଓପନିଂ ଯୋଡିରୁ ଶତକୀୟ ପାର୍ଟନରସିପ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଫଳରେ ଭାରତ ଅତି ସହଜରେ ଦୁଇଟି ଯାକ ଟି ୨୦ ରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି । ଶୁକ୍ରବାର ଖେଳାଯାଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି ୨୦ରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଅର୍ଧଶତକୀୟ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ଟି ୨୦ ଫର୍ମାଟରେ ଏହା ରୋହିତଙ୍କ ୨୫ ତମ ଅର୍ଧଶତକ ।
ଛକା ମାରିବାରେ ହିଟମ୍ୟାନଙ୍କ ରେକର୍ଡ
-ରୋହିତ ଶର୍ମା ନିଜ ଇନିଂସରେ ମୋଟ୍ ୫ ଛକା ମାରିଛନ୍ତିô
-ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଟି ୨୦ରେ ୪୫୦ ଛକା ପୂରଣ କଲେ ରୋହିତ
-ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଭାବେ ରୋହିତ ସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି କୀର୍ତିମାନ
-ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ୪୫୦ ମାରିବାରେ ରୋହିତ ଦ୍ରୁତତମ
-୪୦୪ ଇନିଂସରୁ ରୋହିତ, ୪୮୭ ଇନିଂସରୁ ଆଫ୍ରିଦି, ୪୯୯ ଇନିଂସରୁ ଗେଲ ମାରିଛନ୍ତି ୪୫୦ ଛକା

related posts

Leave a Comment