Home Breaking News ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଆଗଲପୁର ବ୍ଲକ ଗାଁ ସାଥୀଙ୍କ ସାଂସଦଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ

ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଆଗଲପୁର ବ୍ଲକ ଗାଁ ସାଥୀଙ୍କ ସାଂସଦଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ

by Times One Odia
Share with
     
 
 
   

ଆଗଲପୁର ବ୍ଲକ ସାଲେଭଟା ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ ସେବା କେନ୍ଦ୍ର ଠାରେ ବ୍ଲକ ଗାଁ ସାଥି (ମେଟ) ସଙ୍ଘର ଏକ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ସଙ୍ଘର ସଭାପତି ଆନନ୍ଦ ପଧାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି ବୈଠକରେ ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବେ ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ତଥା ବଲାଙ୍ଗୀର ସାଂସଦଙ୍କ ଆଗଲପୁର ବ୍ଲକ ପ୍ରତିନିଧି ବୈଶାଖୁ ପଟେଲ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଗାଁ ସାଥି ମାନେ ସରକାରଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ ହେଁ ସେମାନେ ରାଜନୈତିକ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି । ଗାଁ ସାଥୀଙ୍କୁ ସ୍ଥାୟୀ ନିଯୁକ୍ତି ସାଙ୍ଗକୁ ମାସିକ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦିଆଯିବା ପାଇଁ ବୈଠକରେ ଦାବି ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ ସାଂସଦ ପ୍ରତିନିଧି ଶ୍ରୀ ପଟେଲଙ୍କ ଜରିଆରେ ଗାଁ ସାଥି ସଙ୍ଘ ତରଫରୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ସାଂସଦଙ୍କୁ ଏକ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା । ବୈଠକରେ ଶାନ୍ତି ପସାୟତ, ମନୋଜା ପଧାନ, ମୋହିନୀ ବିଶ୍ୱାଳ, ପାର୍ବତୀ ବାରିକ, କେଶବ ପଧାନ, ତରଣୀସେନ ନାଗ, କାମଦେବ ଶିକା, ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ବାଗ, ଭୋଜରାଜ ଧରୁଆ, ସଂଯୁକ୍ତା ବିଶ୍ୱାଳ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

related posts

Leave a Comment