Home Breaking News / ତାଜା ଖବର କଳିଙ୍ଗ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ଓ ଉତ୍କଳ ସୂଚନା ଅଧିକାର ମଞ୍ଚର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବ ପାଳିତ

କଳିଙ୍ଗ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ଓ ଉତ୍କଳ ସୂଚନା ଅଧିକାର ମଞ୍ଚର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବ ପାଳିତ

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ରାୟଗଡ(ଧନେଶ୍ବର ରାଉତ)-ରାୟଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଗୁଣପୁର ଉପଖଣ୍ଡ କଳିଙ୍ଗ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ଓ ଉତ୍କଳ ସୂଚନା ଅଧିକାର ଅଭିଯାନ ମଞ୍ଚ ର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ଗୁଣପୁର ଉପଖଣ୍ଡ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଠାରେ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଗୁଣପୁର ର ଅଗ୍ରଣୀ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ କଳିଙ୍ଗ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ଓ ଉତ୍କଳ ସୂଚନା ଅଧିକାର ଅଭିଯାନ ମଞ୍ଚ ର ପ୍ରଥମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ଅବସରରେ ଆଜି ଗୁଣପୁର ବାବୁଲି ନଗର ଓ ମହିମା ନଗର ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ପାର୍କ ଠାରେ ଵୃକ୍ଷରୋପଣ କରାଯାଇଥିଲା। ବଉଳ, ନିମ, ବାଦାମ ଭଳି ଅନେକ ରକମର ବୃକ୍ଷ ରୋପଣ କରି ପରିବେଶ ରହିଲେ ଜୀଵନ ରହିବ ବୋଲି ସଂଘ ଓ ମଞ୍ଚ ର ଆବାହକ ଶ୍ରୀ ଶକ୍ତି ଦାଶ ସୂଚନା ତଥା ସନ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ବୃକ୍ଷ ରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଫରେଷ୍ଟର ନୀଳମାଧବ ପାଢୀ ଟାଉନ ଫରେଷ୍ଟ ଗାର୍ଡ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ପାତ୍ର ଓ ଶିବ ଶଙ୍କର ମହାପାତ୍ର, ପୌର ଅଧିକାରୀ ଉମା ପ୍ରସାଦ ଦାଶ, ପୌର କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଦୀପ୍ତି ରଞ୍ଜନ ନନ୍ଦ ଙ୍କ ସମେତ ସଂଘ ର ଉପଦେଷ୍ଟା ଶ୍ରୀ ଇନ୍ଦ୍ରାକ୍ଷୀ ପ୍ରସାଦ ଦାଶ, ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର କର, କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଉପ ସଭାପତି ନବୀନ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ ବେହେରା, ସମ୍ପାଦକ ଶ୍ରୀ ହୃଷୀକେଶ ପାତ୍ର, କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସମ୍ପାଦକ ଶ୍ରୀ ସତ୍ୟ ନାରାୟଣ ସାହୁ ଙ୍କ ସମେତ ସଦସ୍ୟ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ପଣ୍ଡା, କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ରାଜୁଗୁରୁ ମହାପାତ୍ର, ସୁନୀଲ କୁମାର ସାବତ, ଦୀପକ କୁମାର ପଣ୍ଡା, ନିରଞ୍ଜନ ରଥ, ସଂକେତ ପାତ୍ର, ଜଗନ୍ନାଥ ମହାନ୍ତି(ଜଗା ମହାନ୍ତି) ,ରାମ ନାୟକ, ଶିବ ପ୍ରସାଦ ଗୌଡ଼, ଚେପଲି ପ୍ରେମ କୁମାର ପ୍ରମୂଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

related posts

Leave a Comment