Home Breaking News / ତାଜା ଖବର କଲ୍ୟାଣି ମଣ୍ଡପ ପରିସରରେ ଟେଷ୍ଟଇରାଡ଼ କିଚେନ୍ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫିଲିକ୍ସନ ସେରର୍ମନି କାଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ

କଲ୍ୟାଣି ମଣ୍ଡପ ପରିସରରେ ଟେଷ୍ଟଇରାଡ଼ କିଚେନ୍ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫିଲିକ୍ସନ ସେରର୍ମନି କାଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ବ୍ରହ୍ମପୁର(ଦିନେଶ ପଟ୍ଟନାୟକ): ସ୍ଥାନୀୟ ଦୀପଲ ସ୍କୁଲ ନିକଟସ୍ଥ ସାଗୁନ କଲ୍ୟାଣି ମଣ୍ଡପ ପରିସରରେ ଟେଷ୍ଟଇରାଡ଼ କିଚେନ୍ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫିଲିକ୍ସନ ସେରର୍ମନି କାଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ସାଂସଦ ଚନ୍ଦ୍ର ଶେଖର ସାହୁ, ବିଧାୟକ ବିକ୍ରମ କୁମାର ପଣ୍ଡା ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ସଂମାନୀୟ ଅତିଥି ଭାବେ ବିଜେଡ଼ି ଉପସଭାପତି ସଞ୍ଜିତ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ,ମଳୟ ବିଷୋୟୀ,ଟେଷ୍ଟଇରାଡ଼ ର ମୁଖ୍ୟ ସୁମନ ଜ୍ୟୋତି ମହାପାତ୍ର ଯୋଗ ଦେଇ ଉକ୍ତ କାଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ପରେ ଅତିଥି ମାନଙ୍କୁ ଟେଷ୍ଟଇରାଡ଼ ପକ୍ଷରୁ ଉପଢୌକନ ଦେଇ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା କରାଯାଇଥିଲା । ସେହିପରି କାଂହା ଚାରି ଟେବୁଲ ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା କରଯାଇଥିଲା । ଗତ ଏପ୍ରେଲ ୯ ତାରିଖରେ ଦୁବାଇ ଠାରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ର ବୋହୁ ଅନିତା ପାତ୍ରଙ୍କୁ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆବସର ଅଫ ଓଡିଶା ରେ ସେ ସଂମାନିତ ହୋଇ ବ୍ରହ୍ମପୁର ପାଇଁ ଗୌରବ ଆଣିଥିଲେ । ତେଣୁ ଆଜି ବିଧାୟକ ଓ ସାଂସଦଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା କରାଯାଇଥିଲା । ଆଜିର ର ଏହି ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫିଲିକ୍ସନ ସେରର୍ମନି କାଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସ୍ୱାମୀ ରାମ ପ୍ରସାଦ ପାତ୍ର,ସୋନାଲି, ରବି, ଏସ ବଙ୍ଗାଳି ପାତ୍ର , ପୁଷ୍ପାଞ୍ଜଳି ପାତ୍ର ,ସୁବରାଓ , ନଗମଣି ପାତ୍ର , ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ପାଣିଗ୍ରାହୀ,ମାନରଞ୍ଜନ ସାରଫ ,ସୁନିତା ସାରଫ , ବିମଲ ,ସୁନୀଲ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

related posts

Leave a Comment