Home Breaking News / ତାଜା ଖବର ସର୍ଟ ସର୍କିଟ ଯୋଗୁଁ ଦୋକାନଘର ଜଳିଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି ଗଲା, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସଂପତ୍ତି ନଷ୍ଟ

ସର୍ଟ ସର୍କିଟ ଯୋଗୁଁ ଦୋକାନଘର ଜଳିଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି ଗଲା, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସଂପତ୍ତି ନଷ୍ଟ

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ଫୁଲବାଣୀ(ସନୀଲ ପଟନାୟକ): ସର୍ଟ ସର୍କିଟ ଯୋଗୁଁ ଦୋକାନଘର ଜଳିବା ସହ ଦୋକାନରେ ଥିବା ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି ଗଲା। ଫଳରେ ଦୋକାନଟି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜଳିପୋଡି ପାଉଁଶ ହୋଇ ଗଲା। ତେବେ ଏଥିରେ କେହି ମୃତାହତ ହୋଇ ନ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।
ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଫୁଲ ବାଣୀସାଲକୀ ସାହିରେ।ସାଲକୀ ସାହିର ପିତାମ୍ବର ବେହେରା ସବୁଦିନ ପରି ଗତକାଲି ମଧ୍ୟ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରିଆସିଥିଲେ । ହେଲେ ରବିବାର ରାତି ୩ଟାରେ ବିଦ୍ୟୁତସର୍ଟ ସର୍କିଟ ଯୋଗୁୁ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ନିଆଁ ଲାଗିବା ପରେ ଦୋକାନରେ ଥିବା ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ଟି ଫାଟିଯିବା ଫଳରେ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଶବ୍ଦ ହୋଇଥିଲା।
ଫଳରେ ସାହୀ ର ଲୋକେ ଉଠି ପଡି ଦେଖିବାବେଳେ ଦୋକାନଟି ଜଳୁଥିବା ଦେଖ୍ ଥିଲୋ । ଲୋକେ ପ୍ରଥମେନିଆଁକୁ ଆୟତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରିଥିଲେ। ହେଲେ ନ ପାରିବା ଫଳରେ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ହେଲେ ଦୋକାନଘରଟି ସଂପୁର୍ଣ୍ଣ ଜଳି ଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଏଥିରେ କେହି ମୃତାହତ ହୋଇ ନାହାନ୍ତି ।
ଦୋକ।ନମାଲିକ ପିତାମ୍ବର ଜଣେ ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀ ହୋଇଥିବାବେଳେ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ତାଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୁରଣ ଯୋଗାଇଦେବା ଲାଗି ସାଧାରଣରେ ଦାବୀ ହେଉଛି । ସକାଳୁ ଟାଉନଥାନା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି

related posts

Leave a Comment