Home Breaking News ଗୀତା ଶର୍ମା ରିଷ୍କାର୍ ପ୍ରଡ଼କ୍ସନ ତରଫରୁ ଆୟୋଜିତ ଡ଼ିଜାଇନର ଡ୍ରେସ୍ ସୁଟ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଗୀତା ଶର୍ମା ରିଷ୍କାର୍ ପ୍ରଡ଼କ୍ସନ ତରଫରୁ ଆୟୋଜିତ ଡ଼ିଜାଇନର ଡ୍ରେସ୍ ସୁଟ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

by Times One Odia
Share with
     
 
 
   

ବ୍ରହ୍ମପୁର(ଦିନେଶ ପଟ୍ଟନାୟକ): ହରିଡାଖଣ୍ଡି ଶାନ୍ତି ନଗର ଚତୁର୍ଥ ଲାଇନ ନିବାସୀ ଆଭା ପାଣିଗ୍ରାହୀ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ସଙ୍କେତ୍ ସ୍ଥିତ ଷ୍ଟୁଡ଼ିଓରେ ଗୀତା ଶର୍ମା ରିଷ୍କାର୍ ପ୍ରଡ଼କ୍ସନ ତରଫରୁ ଆୟୋଜିତ ଡ଼ିଜାଇନର ଡ୍ରେସ୍ ସୁଟ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେଇ ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆଭା ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ । ଠାରେ ଆୟୋଜିତ ମିସେସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
ଚ୍ୟାଭେସ୍ ମେଟିକ୍ ଟାଇଟଲ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏହି ସ୍କୁଟ୍‌ରେ ଯୋଗଦେଇ ୨ ଟି ପୁରସ୍କାର ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ସୁଟ୍‌ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ଏବଂ ପୂର୍ବରୁ ସୁନ୍ଦରୀ ଭାବେ ପୁରସ୍କୃତ ହୋଇଥିଲା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏପରି ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଠାରେ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଥିଲା । ଭାରତର ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରୁ ବହୁ ସୁନ୍ଦରୀ ଏଥିରେ ଯୋଗଦେଇଥିବା ବେଳେ ସେ
ଓଡ଼ିଶାର ବ୍ରହ୍ମପୁରରୁ ଏକମାତ୍ର ମହିଳା ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେ ଜଣେ ଭଲ ମଡ଼େଇ ହେବା ପାଇଁ ଆଶା ରଖୁଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଆଭାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଗଳପତି ଚାନ୍ଦିପୁଟ ଠାରେ ଥିବା ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ରହିଛନ୍ତି । ଆଭାଙ୍କ ଏପରି ସଫଳତା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜ୍ଞାପନ କରାଯାଇଛି ।

related posts

Leave a Comment