Home Breaking News / ତାଜା ଖବର ଦିନେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନରେ ଥିଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ, ଆଜି ଜର୍ମାନୀରେ ବିକୁଛନ୍ତି ପିଜା

ଦିନେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନରେ ଥିଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ, ଆଜି ଜର୍ମାନୀରେ ବିକୁଛନ୍ତି ପିଜା

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ଭାଗ୍ୟ କେତେବେଳେ କାହାକୁ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପହଁଚାଇଦେବ କେହି କହିପାରିବେ ନାହିଁ । ଯେମିତି ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଆଇଟି ମନ୍ତ୍ରୀ ସୟଦ ଅହମ୍ମଦ ଶାହା ସାଦତଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଘଟିଛି । ଘନୀ ସରକାରରେ ସେ ଥିଲେ ଆଇଟି ମନ୍ତ୍ରୀ । କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନରେ ତାଙ୍କର ରାଜୁତି ଚାଲୁଥିଲା । ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ସେ ଜର୍ମାନୀରେ ପିଜା ଡେଲିଭରୀ କରି ଚଳୁଛନ୍ତି ।
୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଘନୀ ସରକାର ସହ ତାଙ୍କର ମତଭେଦ ଘଟିଲା । ସେ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇ ଜର୍ମାନୀ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ପେଟ ପୋଷିବାକୁ ସେ ପିଜା ଡେଲିଭରୀ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବର୍ତମାନ ଆଫଗାନିସ୍ତାନରେ ତାଲିବାନୀ ପ୍ରବେଶ କରିବା ସହ ପୁରା କ୍ଷମତା ଦଖଲ କରି ନେଇଛନ୍ତି । ଏପରି ସମୟରେ ସାଧାରଣ ଲୋକ ନିଜକୁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ମନେ କରୁଛନ୍ତି । ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏବେ ପେଟ ପୋଷିବାକୁ କାମ ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଡାକରା ଆସିନି । ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ପଜି ଡେଲିଭରୀ କରି ଚଳୁଥିବା ନଜର ଆସିଛି । ଆଫଗାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଏବେ ପିଜା ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

related posts

Leave a Comment