Home Breaking News ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ ବୈଠକ

ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ ବୈଠକ

by Times One Odia
Share with
     
 
 
   

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ): ସୋମବାର ସ୍ଥାନୀୟ ନାରାୟଣୀ ଯାତ୍ରା ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷ ଠାରେ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ସରକାରି କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ କନ୍ଧମାଳ ଶାଖାର କାର୍ଯ୍ୟକାରି ବୈଠକ ସଭାପତି ସର୍ବେଶ୍ଵର ମିଶ୍ରଙ୍କ ଅଧ୍ଯକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି. । ଏହି ବୈଠକରେ ବିଶେଷ କରି ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ମାସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟଭତ୍ତା, ବକେୟା ଥିବା ୧୧୨ ପ୍ରତିଶତ ମହଙ୍ଗା ଭତ୍ତା ପ୍ରଦାନ,ଜିଲାକୁ ରେଳ ସଂଯୋଗ, ଜିଲ୍ଲା ସଦରମହକୁମା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଖାଲିପଡିଥିବା ଡାକ୍ତର ପଦବୀ ପୁରଣ ସହ ଏକ ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଓ ଅଲଟ୍ରାସାଉଣ୍ଡ ଡାକ୍ତର ନିଯୁକ୍ତି ଆଦି ଦାବୀ କରାଯାଇଥିଲା। ସେହି ପରି ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀର ବିକାଶ କରିବା,ବାଇପାସରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣ ନେଇ ମଧ୍ୟବରୀଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନେ ମତ ରଖିଥିଲେ।
ଏହି ବୈଠକରେ ରବୀନ ସାମନ୍ତରାଏ, ବସନ୍ତ ବେହେରା , ପିତାମ୍ବର ମିଶ୍ର, ରାଜକିଶୋର ପାଢି, ତ୍ରିନାଥ ବେହେରା , ଭିକାରୀଚରଣଭୁୟାଁ, ତ୍ରିନାଥ ଦାସ, ପ୍ରସନ୍ନ ସାହାଣୀ,ଗୁରଦେବ ମୁଖି ବାଞ୍ଚା ନିଧି ନା ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଆଲୋଚନାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଶେଷରେ ଉପସଭାପତି ପ୍ରସନ୍ନ ସାହାଣୀ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ।

related posts

Leave a Comment