Home Breaking News / ତାଜା ଖବର ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସରେ ଜାମ୍ମୁକାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା, ବଢିଲା ମନ୍ଦିର ଗୁଡିକର ସୁରକ୍ଷା

ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସରେ ଜାମ୍ମୁକାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା, ବଢିଲା ମନ୍ଦିର ଗୁଡିକର ସୁରକ୍ଷା

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ଅବସରରେ ଜାମ୍ମୁକାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ବଡଧରଣର ଆତଙ୍କୀ ହମଲାର ଷଡ ଯନ୍ତ୍ର କରୁଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଗୁଇନ୍ଦାସୂଚନା ପରେ ଜାମ୍ମୁକାଶ୍ମୀରରେ ସୁରକ୍ଷାବ୍ୟବସ୍ଥା ବଢାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ଜାମ୍ମୁକାଶ୍ମୀରର ପ୍ରମୁଖ ଛକ ଓ ସହର ଗୁଡିକ ଉପରେ ସତର୍କ ନଜର ରଖିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି । ସୁରକ୍ଷାରେ ସେନା, ଜାମ୍ମୁକାଶ୍ମୀର ପୋଲିସ ସହିତ ଆଇଟିବିପି ଯବାନଙ୍କୁ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି । ଜାମ୍ମୁକାଶ୍ମୀରର ରଘୁନାଥ ମନ୍ଦିରର ସୁରକ୍ଷା ବଢାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ଡ୍ରୋନ୍ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇବା ପରେ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଆସୁଛନ୍ତି । ଏପରି ସମୟରେ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ଅବସରରେ କୌଣସି ବଡ ଅଘଟଣ ଘଟାଇବାକୁ ଷଡ ଯନ୍ତ୍ର କରୁଛନ୍ତି । ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଉଦ୍ୟମକୁ ପଣ୍ଡ କରିବାକୁ ଜାମ୍ମୁକାଶ୍ମୀରରେ ଘାଟିରେ ସଜାଗ ରହିଛି ସେନା ।

related posts

Leave a Comment