Home Breaking News / ତାଜା ଖବର ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚାର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ

ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚାର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲପଟନାୟକ): ଆସନ୍ତାପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାବିଜେପିଯୁବ ମୋର୍ଚା ସଜବାଜ ହେଉଛି । ଶୁକ୍ରବାରର ଫୁଲବାଣୀଠାରେଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚାର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ।
ଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକରେ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେର୍ବ ସଭାପତି ଜଗନ୍ନାଥ ସାହୁ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ବିଜେପି ଦଳକୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସୁଦୃଢ଼ କରିବା ପାଇଁ ଯୁବକର୍ମୀମାନେ ନିଷ୍ଠା ଓ ଆନ୍ତରିକତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାଲାଗି ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। ବିଶେଷକରି
ଜିଲ୍ଲାର ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳର ଲୋକମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବିଭିନ୍ନଜନକଲ୍ୟାଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଗୁଡିକ ର ବାର୍ତ୍ତାପହଞ୍ଚିପାରିବ ସେ ଦିଗରେ ଧ୍ୟ। ନଦେବାଲାଗି କହିଥିଲେ । ସେହିପରି ଦଳରେ ଯେପରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ସାମିଲ ହେବେ ସେ ଦିଗରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ସଂଗଠନ ମଜବୁତ ହେବା ସହ ଆଗାମୀ ତ୍ରୀ ସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପିଦଳ ର ବିପୁଳ ବିଜୟ ହେବ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଜିଲ୍ଲାସଭାପତି ଶ୍ରୀ ସାହୁ ।
ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଜେପି ନେତା ଦେବନାରାୟଣ ପ୍ରଧାନ, ରମେଶ ମହାନ୍ତି. ପ୍ରମୁଖଙ୍କ ସମେତ ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲା ଯୁବମୋର୍ଚା ସଭାପତି , ଉପସଭାପତି , ସଂପାଦକଙ୍କସମେତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ଲକ ସଭାପତି ଓ ଯୁବ କାର୍ଯ୍ୟବର୍ତ୍ତ। ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

related posts

Leave a Comment