Home Breaking News ଆଜି ଚମକ ଦେଖାଇବେ ନୀରଜ ଚୋପ୍ରା, ଟୋକିଓରୁ ଆଣିବେ ପଦକ

ଆଜି ଚମକ ଦେଖାଇବେ ନୀରଜ ଚୋପ୍ରା, ଟୋକିଓରୁ ଆଣିବେ ପଦକ

by Times One Odia
Share with
     
 
 
   

ଅଲିମ୍ପିକ୍ସରେ ଆଜି ଦେଶକୁ ପଦକ ଦେଇପାରନ୍ତି ଜାଭେଲିନ୍ ଫିଙ୍ଗାଳି ନୀରଜ ଚୋପ୍ରା । ତେବେ ଏଥିରେ ପଦକ ପାଇଁ ଲଢେଇ ହବ ୨ ପାରମ୍ପରିକ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱି ଭାରତ-ପାକ୍ ମଧ୍ୟରେ । ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକରେ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ହେବ ସୁନା ପାଇଁ ଫାଇଟ । ଜାଭେଲିନ ଫାଇନାଲରେ ଭାରତର ନୀରଜ ଚୋପଡା ଏବଂ ଅରଶଦ ନଦୀମଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେବ ମୁକାବିଲା । ଯାହାକୁ ଦେଖିବାକୁ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ଇଭୟ ଦେଶର ଲୋକେ । ସମଗ୍ର ଯୋଗ୍ୟତା ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଉଭୟ ନିଜ ନିଜ ଗୋଷ୍ଠୀର ଶୀର୍ଷରେ ରହି ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟତା ମାର୍କ ସୁରକ୍ଷିତ କରିଥିଲେ । ମୋଟ ଉପରେ, ଭାରତର ତାରକା ଖେଳାଳି ନୀରଜ ଚୋପ୍ରା ୮୬.୬୫ ମିଟର ଥ୍ରୋରେ ଶୀର୍ଷରେ ଥିବାବେଳେ ଅରଶଦ ୮୫.୧୬ ମିଟର ସହ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି । ନୀରଜ ଗ୍ରୁପ୍ ଏରେ ଏବଂ ଆଶରଦ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ବିରେ ଥିଲେ । ଆଜି ନୀରଜ ବାଜି ମାରିନେବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

related posts

Leave a Comment