Home Breaking News / ତାଜା ଖବର ଟୋକିଓରେ ଆଉ ଏକ ପଦକ ଆଶା ଦେେଲେ ବଜରଙ୍ଗ ପୁନିଆ, ସେମିରେ ପ୍ରବେଶ

ଟୋକିଓରେ ଆଉ ଏକ ପଦକ ଆଶା ଦେେଲେ ବଜରଙ୍ଗ ପୁନିଆ, ସେମିରେ ପ୍ରବେଶ

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସରେ ଭାରତକୁ ମିଳିବ ଆଉ ଗୋଟିଏ ପଦକ । ଏହି ପଦକ ଆସିବ କୁସ୍ତିରୁ । ଏହାକୁ ପକ୍କା କରିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ କୁସ୍ତି ଯୋଦ୍ଧା ବଜରଙ୍ଗ ପୁନିଆ । କ୍ୱାର୍ଟର ଫାଇନାଲରେ ଇରାନର କୁସ୍ତି ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରି ସେମି ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । କୁସ୍ତିରେ ପଛରେ ଥିଲେ ବଜରଙ୍ଗ । ତେବେ ଶେଷ ସମୟରେ ଇରାନର କୁସ୍ତି ଯୋଦ୍ଧା ମୋରତାଜା ଘିଆସି ଚେକାଙ୍କୁ ଚିତ୍ କରି ପୁରା ୫ ପଏଂଟ ହାସଲ କରି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ନେଇଥିଲେ । ଏହି ବିଜୟ ସହିତ ବଜରଙ୍ଗ ପୁନିଆ ସେମି ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ପଦକ ଠାରୁ ବଜରଙ୍ଗ ଆଉ ଗୋଟିଏ ବିଜୟ ଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ।
ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସରେ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ବଜରଙ୍ଗ ପୁନିଆଁଙ୍କ ଗେମ୍ । ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ଘଂଟା ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇଟି କୁସ୍ତି ଲଢି ବିଜୟ ସହିତ ବଜରଙ୍ଗ ସେମି ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ବଜରଙ୍ଗଙ୍କ ଏପରି ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନେଇ ଖୁସି ଜାହିର କରିଛି ସାଇ ।

related posts

Leave a Comment