Home Breaking News / ତାଜା ଖବର ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗର ମନମାନୀ: ଘରେ ପାଣି ପଶିଲା

ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗର ମନମାନୀ: ଘରେ ପାଣି ପଶିଲା

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ): ପୁର୍ତ୍ତ ବିଭାଗର ମନ ମାନୀ, ଚରମ ଅବହେଳା,6 ବପରୁଆମନୋଭାବ ଯୋଗୁଗତକାଲି ର ସାମାନ୍ୟ ବର୍ଷାରେ ରାସ୍ତାରେ ଦୁଇଫୁଟପାଣି ପ୍ରବାହିତ ହେବା ସହ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଘର ଭିତରେ ପାଣି ପଶିଯାଇଥିଲା। ଫଳରେ ଲୋକେ ନାହିଁନଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇ ଥିଲେ। ଆଗକୁ ବର୍ଷାଦିନ। ସେତେବେଳେ କଣ ହେବ କିପରି ରହିବେ ସେ ଚିନ୍ତାରେ ସାହି ବାସିନ୍ଦା।ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ମାଷ୍ଟ୍ରପଡ଼ା ସୁନା ମିଶ୍ର ସାହି ରୋ ଫିସରିବାଉଣ୍ଡରି ଭିତ6ର ଥିବା ଭଙ୍ଗାନାଳରେ ପ୍ରବଳ ପାଣି ଆସି ନିଷ୍କାସିତ ନ ହୋଇପାରି
ଲୋକଙ୍କ ଘରେ ପାଣି ପଶିଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା
ହେଲେ ପୂର୍ବରୁ ଏଭଳି ସ୍ଥିତି ହେବାରୁ ପୁର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଏକ କଲଭର୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା
ହେଲେ ତାକୁ ଏବେ ପୁଣି ବନ୍ଦକରି ଦେଇ ସେହି ପାଣିକୁଫିସରି ଟ୍ୟାଙ୍କକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ଫଳରେ ଟ୍ୟାଙ୍କ ର୍ ପାଣି ନିଷ୍କାସିତ ନ ହେବା ଫଳରେ ସାହିକୁ ମାଡିଆସି ଲୋକଙ୍କ ଘରେ ପଶିଯାଉଥିବା ସାହିବାସିନ୍ଦା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।
ହେଲେ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ବି ପୁର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ଶୁଣୁ ନ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି । ସେହିପରି ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସାର୍କୁଲାର ରୋଡରେ ନିର୍ମାଣ ଡ୍ରେନ କାମ ମଧ୍ୟ ନିମ୍ନମାନର ହେଉଥିବାରୁ ଡ୍ରେନ ସବୁ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଉଛି । ଯନ୍ତ୍ରୀ ଓ ଠିକାଦାର ମଧ୍ୟରେ ମଧୁଚନ୍ଦ୍ରିକା ଯୋଗୁ ଏ ଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି । ଏଥି ପ୍ରତି ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ, ପୁର୍ତ୍ତ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଦୃଷ୍ଟି ଦେବାକୁ ଦାବୀ ହେଉଛି ।

related posts

1 comment

Deepak Kumar majhi July 5, 2021 - 8:30 am

👍

Reply

Leave a Comment