Home Breaking News / ତାଜା ଖବର ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ଟୀକାକରଣ ଅଭିଯାନ: ଡାକ୍ତର ଗୁଲେରିଆ

ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ଟୀକାକରଣ ଅଭିଯାନ: ଡାକ୍ତର ଗୁଲେରିଆ

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଥିବା ଦେଶ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର । ଏଆଇଏମ୍ଏସ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡ ରଣଦୀପ ଗୁଲେରିୟା କହିଛନ୍ତି ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ଟୀକାକରଣ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ । ରଣଦୀପ ଗୁଲେରିୟା କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ କୋଭିଡ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ ଜଣେ ବିଶିଷ୍ଟ ସଦସ୍ୟ ତଥା
ଜଣାଶୁଣା ପଲ୍ମୋନୋଲୋଜିଷ୍ଟ୍ ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ତୃତୀୟ ପର‌୍ୟ୍ୟାୟ ପରୀକ୍ଷା ଶେଷ ହେବା ପରେ ସେ କହିଛନ୍ତି । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୋଭାସିନ୍ ବିଷୟରେ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ । ସେହି ମାସରେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଏହି ଟିକା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏମସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଫାଇଜର ଆଣ୍ଡ ବାୟୋଟେକ୍ ଟିକା ଭାରତରେ ସବୁଜ ସଙ୍କେତ ପାଏ, ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିକଳ୍ପ ହୋଇପାରେ ।

related posts

1 comment

Deepak Kumar majhi June 23, 2021 - 6:22 pm

👍

Reply

Leave a Comment