Home Breaking News / ତାଜା ଖବର ଫେଲ ମାରିଲା ବନ୍ଧୁକ ବାଜଙ୍କ ବନ୍ଧୁକ ଡିଲ

ଫେଲ ମାରିଲା ବନ୍ଧୁକ ବାଜଙ୍କ ବନ୍ଧୁକ ଡିଲ

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ଫେଲ ମାରିଲା ବନ୍ଧୁକ ବାଜଙ୍କ ବନ୍ଧୁକ ଡିଲ । ଭଦ୍ରକରେ ବନ୍ଧୁକ ଡିଲ ବେଳେ କବଜାରେ ପଡିଗଲେ ଦୁଇ ବନ୍ଧୁକ ବେପାରୀ । STF ର ହାଥରେ ଧରପଡିଛନ୍ତି ଦୁଇ ବେପାରି । ଏମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପାଞ୍ଚଟି ବନ୍ଧୁକ ସାତଟି ମଗାଯିନ ଓ ସାତଟି ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି ଜବତ ହୋଇଛି । ଏକ ଆନ୍ତ ରାଜ୍ୟ ବେଆଇନ ଅସ୍ତ୍ର ଅସ୍ତ୍ର ରାକେଟକୁ ଠାବ କରି ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ ବେଆଇନ ଅଗ୍ନି ଅସ୍ତ୍ର ବିକ୍ରୟ / ବିକ୍ରୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଗୁପ୍ତଚର ଇନପୁଟ୍ ଉପରେ ଆଧାର ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା । ଆନ୍ତ ରାଜ୍ୟ ଅପରାଧୀ ଲିଙ୍କରେ ଧରପଡିଛନ୍ତି ଏହି ଦୁଇ ବେପାରି ମୁଙ୍ଗର, ବିହାରର ରବିନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଡ଼ ଓ ଅନ୍ୟଜଣେ ବିଶ୍ୱନାଥ ବାଲାସୋରର ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣପୁରର , ଭଦ୍ରକର ରଣିତାଲ ନିକଟରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଧାନ ସମୟରେ ଭାରୀ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଏବଂ ଗୁଳିଗୋଳା ଧରିଛି ଟି। ।

ପାଞ୍ଚ ସଂଖ୍ୟା 7 MM ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ପିସ୍ତଲ, ସାତଟି ନୋସ୍ ମ୍ୟାଗେଜିନ ଏବଂ ସାଟିଟି ନମ୍ବର ଲାଇଭ୍ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଗୁଳି ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏହି ସଂଯୋଗରେ 05.05.2021 U / s ତାରିଖ STF PS କେସ୍ ନଂ 19 | 25/27 ଅସ୍ତ୍ର ନିୟମ | ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଚାଲିଛି | ଉଭୟ ଉପରୋକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଥିଲେ ଗିରଫ ହୋଇ କୋର୍ଟକୁ ପଠାଯିବ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ବେଆଇନ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଏବଂ ଗୁଳିଗୋଳା ବର୍ଷଣ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଚାଲିଛି , STF ଏକାକୀ 27 ଟି ବନ୍ଧୁକ ଅସ୍ତ୍ର, 61 ଟି ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି ଜବତ କରିଛି
ଏବଂ ଅନେକ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିସାରିଛି

related posts

Leave a Comment