Home Breaking News / ତାଜା ଖବର STF ପଞ୍ଝାରେ କିଲେ ୩୬୦ ଗ୍ରାମ ଧଳାଜହର

STF ପଞ୍ଝାରେ କିଲେ ୩୬୦ ଗ୍ରାମ ଧଳାଜହର

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

() STF ପଞ୍ଝାରେ କିଲେ ୩୬୦ ଗ୍ରାମ ଧଳାଜହର । ଦୁଇ ଗିରଫ । STF ଟିମ୍ ଦ୍ୱାରା ଏକ ବଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା ସାହେଦେବଖୁଣ୍ଟା ଅଞ୍ଚଳରେ BBSR, ବାଲାସୋରରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ ଡ୍ରଗ୍ସର ବେଆଇନ ବାଣିଜ୍ୟ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବ୍ରାଉନସୁଗର ବେପାରୀକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଆରାଡାବାଜରର ମାନସ ମୁଖୀ ଏବଂ ବଲେସୋର ହରିପୁରର କମଲକାନ୍ତ ଦାସଙ୍କୁ ଧରାଯାଇଥିଲା। ଏମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସନ୍ଧାନ ସମୟରେ ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର ଓଜନ 1 କିଲୋଗ୍ରାମ 360 ଗ୍ରାମ, ଗୋଟିଏ ଚୋରି ହୋଇଥିବ ନମ୍ବର ବିନା
ମୋଟର ସାଇକେଲ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ |
ଅପରାଧୀ ସାମଗ୍ରୀ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହିପରି ଅଧିକାରକୁ ସମର୍ଥନ କରି କୌଣସି valid ପ୍ରାଧିକରଣ ଉତ୍ପାଦନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ନିଷେଧ ସାମଗ୍ରୀ, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ କୋର୍ଟକୁ ପଠାଯାଇଛି | ଏହି ସଂଯୋଗରେ 01.05.2021 U / s ତାରିଖ STF PS କେସ୍ ନମ୍ବର 18 | 21 (c) / 29 NDPS ଆକ୍ଟ, 1985 ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଥିଲା | ଉପରୋକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନେକ ଅପରାଧିକ ମାମଲାରେ ଜଡିତ ।
2020 ପରଠାରୁ, ନିଶା drugs ଷଧ ବିରୋଧରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡ୍ରାଇଭରେ STF ଜବତ କରିଛି 30 କିଲୋଗ୍ରାମରୁ ଅଧିକ ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର / ହିରୋଇନ୍ ଏବଂ 64 କ୍ୱିଣ୍ଟାଲ୍ (6400 କିଲୋଗ୍ରାମ) ରୁ ଅଧିକ |
ଗଞ୍ଜା / ମାରିଜୁନା ଏବଂ 100 ରୁ ଅଧିକ ଡ୍ରଗ୍ ଡିଲର / ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ।

related posts

Leave a Comment