Home Breaking News / ତାଜା ଖବର ବିଷ ବେପାରର ବେତାଜ ବାଦସାହ ବିଜୟ

ବିଷ ବେପାରର ବେତାଜ ବାଦସାହ ବିଜୟ

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଷ ବେପାରର ବେତାଜ ବାଦସାହ ବିଜୟ । ଧଳାଜହରର କଳା ରାଜକୁ ଖୋଲୀଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ । ଏସ ଟି ଏଫର ପଞ୍ଝାରେ ପଡିଗଲା ବାଦସାହ ବିଜୟ ମହାନ୍ତି । ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ଧଳାଜହରର ନେଟୱାର୍କକୁ ତାଲା ପକାଇଦେଇଛି ଏସ ଟି ଏଫ ଟିମ । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ବରୁଣେଇ ରାସ୍ତାରୁ ଧରାହେଲା ଏକ କେଜି ୫୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗର ସହ ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ବିଜୟ । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଏହାର ନେଟୱାର୍କରେ ଥିବା ବାଲେଶ୍ବରର ଜାଦେଶ୍ୱରପୁର PS ର ଜୁମ୍ମାନ @ ବଦ୍ରୁଦ୍ଦିନ ଜଲେଶ୍ୱରର, ସୋମଜିତ୍
ଜଗତ୍ସିଂହପୁରର ସୌମ୍ୟଜିତ ପରିଜା, ସାଗର ବେହେରା ଏବଂ ସପନ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ । ଏମାନଙ୍କ ଠାରୁ ନଗଦ ୫ ଲକ୍ଷ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା , ପ୍ୟାକିଂ ମେସିନ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ |ଓ ଗୋଟିଏ ଦାମୀ କାର ଜବତ ହୋଇଛି । ଗୁପ୍ତଚର ଇନପୁଟ ଆଧାରରେ ଖୋର୍ଧା ବରୁଣେଇ ରାସ୍ତାରେ STF BBSR ଟିମ୍ ଦ୍ୱାରା ନାର୍କୋଟିକ୍ ଡ୍ରଗ୍ସର ବେଆଇନ କାରବାର ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ଚଢାଉ କରାଯାଇଥିଲା, ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ବିଜୟ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ବିତରଣ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।ତତକ୍ଷଣାତ୍ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପରେ ବାଲେଶ୍ବର ଯିବା ବାଟରେ ସମସ୍ତ ଚାରିଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ସଂଯୋଗରେ STF PS କେସ୍ ନଂ 15 |
U / s 21 (c) / 29 NDPS ଆକ୍ଟ, 1985 ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି | 2020 ମସିହାରୁ, ନାର୍କୋଟିକ୍ drugs ଧଳାଜହର ବିରୋଧରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡ୍ରାଇଭରେ STF 29 କିଲୋଗ୍ରାମରୁ ଅଧିକ ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର / ହିରୋଇନ୍ ଏବଂ 64 କ୍ୱିଣ୍ଟାଲ (6400 କେଜି) ଗଞ୍ଜା / ମାରିଜୁଆନା ଜବତ କରିଛି ଏବଂ 100 ରୁ ଅଧିକ ଡ୍ରଗ୍ ଡିଲର / ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି ।

related posts

Leave a Comment