Home Breaking News / ତାଜା ଖବର ପୋଲିସର ହଜି ଯାଇଛି ନିଦ

ପୋଲିସର ହଜି ଯାଇଛି ନିଦ

by Times One Odia
Share with
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏଣିକି 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିବାକୁ ଚାଲିଛି ଧରପକଡ଼ । କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ପେସିଆଲ ଡ୍ରାଇଭ ଅପରେସନରେ ଧାରା ପଡିଛନ୍ତି କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧୀ। ଗାଙ୍ଗଧର ହରିଜନ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି OLX ରେ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଇ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଶ୍ରୀ ମୋଟର୍ସ ଦେଇଥିବା ପଞ୍ଜୀକରଣ ଧାରଣ କରିଥିବା ଏକ ବୋଲେରୋ ଯାନ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ | ସେ ତୃପ୍ତି ରଂଜନ ଦାସଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଯିଏ ଏହି ସଂକଳ୍ପକୁ ପ୍ରବର୍ତ୍ତାଇଥିଲେ। ଚେକ୍ ମାଧ୍ୟମରେ 5,00,000 / – ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାକୁ | ଗାଡି ଯାଞ୍ଚ ଏବଂ ପରୀକ୍ଷଣ ପରେ ତୃପ୍ତି ରଂଜନ ଦାସ କମ୍ପ୍ଲେଟକୁ ଏକ ସପ୍ତାହ ପରେ ଗାଡି ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବାକୁ କହିଥିଲେ | ମାସ ମାସ ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ନୟାନ୍ତ ହେଲା ପରେ ବି କୌଣସି ସୂଫଲ ମିଳିନଥିଲା ଶେଷରେ ସେ ପୋଲିସର ସହାରା ନେଇଥିଲେ । ଆଉ ଧରାପଡିଥିଲା ଠକ ସହ ୯ଟି ବୋଲେରୋ ଗାଡି ଜବତ ହୋଇଛି । ବିଭିନ୍ନ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ୍ special squad ଏବଂ UPD BBSR ର P.S କର୍ମଚାରୀମାନେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହରର ବିଭିନ୍ନ ଭାଗରେ ଅସାମାଜିକ / M.O ଅପରାଧୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଚଳାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ମୋଟ 03 ସଂଖ୍ୟାରେ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ 3nos ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍, ଗୋଟିଏ ମୋଟରସାଇକେଲ୍ ଏବଂ 10 ନମ୍ବର ଫୋର୍ ଚକିଆ ଯାନ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ନିମ୍ନଲିଖିତ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଚାଲିଛି ।
ନୟାପଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ଗତ.ଏପ୍ରିଲ ୧୨ତାରିଖ ଦିନ ପ୍ରାୟ 07.30 ସମୟରେ, ନୟାପଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ଆଇଆରସି ଗ୍ରାମ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ଅପହରଣକାରୀ ବୁଟାଡା ତୁଲସିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଚୋରି ହୋଇଥିବା ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ର ଥଇଥାନ ବିଷୟରେ ରସିଦ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କୁ ଧରି ଚୋରି ହୋଇଥିବା ମୋବାଇଲ ଫୋନକୁ ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ଜବତ କରି ନୟାପଲ୍ଲୀ ଥାନାରେ ରେ ରିପୋର୍ଟ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ବୁଟଡା ତୁଲସୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ କୋର୍ଟକୁ ପଠାଯାଇଛି | ସେହିପରି ବଡ଼ଗଡ଼ ଥାନାରେ ଆଉ ଏକ ମାମଲା ଧରାପଡିଛି । ସତ୍ୟ ସେଖର ଦାସ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ତାଙ୍କ ପଲସର ମୋଟରସାଇକେଲକୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଚୋରି କରାଯାଇଛି। ଅନୁସନ୍ଧାନ ସମୟରେ କାଲୁ ଓରଫ ଚନ୍ଦନ ସାହୋଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ କୋର୍ଟକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା। ଚୋରି ହୋଇଥିବା ମୋଟରସାଇକେଲ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

related posts

Leave a Comment